Bezplatná online strategická RPG hra
Beta v1.0
SK server 1
Registrovaných:19063
Online:1
Príbeh
Do zapadlého mesta na vzdialenom kontinente Niborea prichádza ako vyhnanec mladý princ. Na jeho vlastnom tróne za morom sedí jeho nevlastná matka, sexy Macocha, ktorá sa pomocou svojich čarov telesných aj iných votrela do priazne jeho otca, starnúceho kráľa. Neskôr aj do jeho postele. Taká karieristka to bola.

Kým stihol kráľ zomrieť, mal prvorodený princ o dvoch súrodencov viac a o jednu korunu menej. Milá macocha totiž oblbla kráľa natoľko, že za svojho nástupcu menoval svojho mladšieho syna, púhe nemluvňa. A kým ten nedospeje, regentkou bude jeho matka, prešibaná čarodejnica.

Takto sa stala vládkyňou kráľovstva a aby vydedeného princa prešla chuť na nejaké intrigy, posadila ho na loď a poslala vládnuť najmenšiemu, najchudobnejšiemu a najvzdialenejšiemu kúsku kráľovstva. Tak zapadlému, že o ňom dovtedy ani nevedel.

Mladý Princ kráľovskej krvi však nehodlá nechať veci len tak a mieni si vziať späť čo je jeho, teda trón! Na to však potrebuje vybudovať mocnú pevnosť a získať armádu. A potrebuje pomoc Hráča! Vstúp do Niborei a bojuj! Bojuj o trón a pomstu!!