Bezplatná online strategická RPG hra
Beta v1.0
SK server 1
Registrovaných:19513
Online:0
O hre Niborea
Hra Niborea je online fantasy multiplayerová hra. Hráč sa ujme úlohy princa, ktorý bol Macochou intrigami okradnutý o trón. To samozrejme nemožno nechať len tak a treba si vziať trón späť a pomstiť sa!
Hráčovou úlohou je vybudovať silné mesto a zdolať prekážky vedúce k tomuto cieľu. V tomto boji sa musí spájať či súperiť s inými hráčmi.
Niborea je mixom budovateľskej stratégie kde treba získavať zdroje a budovať svoju pevnosť, a takzvanej role-playing game kde hráč ovláda hrdinu ktorému prideľuje rôzne úlohy a stará sa o jeho výzbroj a postup na vyššie úrovne.
V hre je dôležitá aj interakcia s inými hráčmi, ktorí sa snažia dosiahnuť ten istý cieľ a pritom sa navzájom môžu brzdiť, škodiť si alebo pomáhať. V Niborei nie je možné aby bol niektorý hráč úplne prevalcovaný inými, po každom útoku sa dá pozviechať a pomstiť sa!
Okrem dokončenia príbehu sa dá vyhrať aj na kontinente - na ktorom hrá 15-25 hráčov. Tu sa víťazom stáva ten hráč alebo aliancia, ktorá nazbiera dostatočný počet víťazných bodov.

Želáme príjemnú zábavu!