DomovNovinkyMEDIAPodmienky hraniaDvorana slávyKontaktSpracovanie osobných údajovO nás

Krátke recenzie hráčov, ktorí dosiahli 20. level:

"Výborne spracovaný vtipný príbeh a skvelá hrateľnosť robia spolu s možnosťou širokej interakcie medzi hráčmi navzájom z Niborei zatiaľ najlepšiu browser hru akú som hral."

DR.Gayzír - Bojovník

"Zaujímavá a hlavne dobre hrateľná kombinácia budovateľskej hry a RPG. Za celú dobu hrania browseroviek (cca 5 rokov) som sa s ničím podobným nestretol. Vrelo odporúčam vyskúšať :)"

BoogerFish - Čarodej

"Páči sa mi systém, že každý hráč môže mať svojho patróna - hráča, ktorý mu pomôže zo svrabu. To bol argument, ktorý ukončil moju nechuť hrať stratégie."

Trabant - Čarodej

"Hral som už veľa prehliadačových hier ale táto ma chytila najviac. Páči sa mi príbeh a kombinácia RPG a stratégie. Je to naozaj veľmi podarená a zábavná hra, ktorej kvalita sa len a len zlepšuje."

Kontaktný formulár

Tento kontaktný formulár slúži primárne na nahlasovanie chýb a problémov, na ktoré je nutný náš administračný zásah. Prosím nepoužívajte ho na potreby, ktoré môžete vyriešiť fukciami dostupnými v hre, či komunikáciou s ostatnými hráčmi. Pre správne odoslanie vyplňte všetky polia nasledujúceho formulára.

Kategória:
E-mail:
Text odkazu, popis problému alebo iná požiadavka