DomovNovinkyMEDIAPodmienky hraniaDvorana slávyKontaktSpracovanie osobných údajovO nás

Krátke recenzie hráčov, ktorí dosiahli 20. level:

"Príbeh na jednotku. Kresby na jednotku. Hrateľnosť na jednotku. Jediná hra v ktorej mam sto chutí vyfackať hlavného hrdinu. Konečne niečo originálne. Dávam 1*."

Otis - Čarodej

"Podľa mňa je Niborea jedna z tých lepších broweroviek.. Síce som dlhoročný hráč inej onlinovky, ale Niborea ma chytila celkom dosť. Len tak Ďalej a bude to veľmi populárna hra :) Dávam 5* tvorcom :)"

Tampy - Čarodej

"Je to super hra. Najprv som hrával Traviana, no táto hra je úplne o niečom inom, vždy ma niečim prekvapí a čakám čo bude ďalej. Skvelý príbeh, rôzne kúzla, úlohy,..."

LordReyn

"Niborea ma zaujala hned na zaciatku jej zaujimavým príbehom :) Doteraz som hral vela browsveroviek a RPG al pri žiadnej som neostal tak dlho ako pri Niborei. Tak šup potrápiť spolukontinentiarov :D"

Cio - Bojovník

Kontaktný formulár

Tento kontaktný formulár slúži primárne na nahlasovanie chýb a problémov, na ktoré je nutný náš administračný zásah. Prosím nepoužívajte ho na potreby, ktoré môžete vyriešiť fukciami dostupnými v hre, či komunikáciou s ostatnými hráčmi. Pre správne odoslanie vyplňte všetky polia nasledujúceho formulára.

Kategória:
E-mail:
Text odkazu, popis problému alebo iná požiadavka